Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1056"
Hermiona sbírá body - řekl jí už někdo, že není opět ve škole? No za pár minut možná bude :-D Už jsem pochopila, proč na to nasadili Hermionu - já bych mu třeba do prádelníku vlezla :-D Všechny přeci víme jakou dokáže ukrýt bombu Severusovo prádlo :-D Ona rozhodně není všude, ale kdyby se podíval líp, našel by všude své fanynky - já třeba šmíruju ze skříně :-D a nemohla by se vrátit jako studentka? To by se nikdo nedivil, že je mu stále v patách - za davem vdavek chtivých slečen :-D Na co propojovat krb, taková předložka před krbem se zdá být jako příjemné lůžko, když bude zahřívat Severus :-D Vsaď me se, že si mistr užije pár zajímavých dní a Hermiona několik tvrdých poznámek :-D Díky za hezkou kapitolku ;-)
"překvapivě" bude Severuse chránit Hermiona, jsem si jistá, že by si to sám nepřiznal, natož aby to řekl nahlas, ale domnívám se, že právě ji respektuje s bývalých studentů nejvíc. Slibné...
lutema, díky smiley
Hermiona válí, tři body k dobru od Severuse, to se jen tak nevidí :-) Pěkně se to rozjíždí a jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet.
Kitti, asi toho na něj bylo příliš smiley Postupem času dojde i na sledování výuky ostatních kantorů v rámci zachování "krytí". A jsem moc ráda, že se ti povídka líbí, také je mi sympatičtější než It's time, troufám si tvrdit, že je dějově víc promyšlená a snad nezklame smiley Díky!
Mno, má to promyšlené parádně, jen si říkám, že by mohl ječet víc, že Hermiona bude sledovat zrovna jeho práci a styl výuky. Možná by mohla cvičně zaběhnout i do nějaké jiné hodiny, nebo jak se vysvětlí to, že sleduje jen kvalitu výuky pana zástupce? Ale zatím to Grangerová zvládá velmi dobře. Díky za pokračování. Přiznám se, že mi tahle povídka sedí víc než It's time to believe.
Gwen, ty jsi vážně nejnáročnější čtenář, jakého mám (to je poklona) smiley I Severus je jenom chlap, který se nechá oblbnout pěknou ženskou. Neříkám, že nebude mít podezření na cokoliv, co se kolem něj děje, ale Hermioně po několika "situacích" začne více či méně důvěřovat smiley

A Zuzko, nadin, Jituš - díky, že jste tu byly smiley
Aj tak neverím, že po a) na to sámnepríde po b) sa Hemriona v záchvate úprimnosti/výčitie/zamilovania/zodpovednosti/výčitiek svedomia o neúprimnosti/veritaserom nakoniec neprizná
Já tedy taky hlásím, že jsem tu byla, ale to si jako myslíš, že můžu začít číst další a další tvoji povídku kterou jsi nakousla. Vždyť si už pomalu nepamatuji ty předešlé. smiley Jinak se to vyvíjí zajímavě.
Hlásim, že som tu bola, prečítala, ale komentík dodám neskôr smiley
16.02.2014 17:34:29
wixie
1

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one