Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5940"
Tak jsem si po tom avízu, že se tu dlouho nic neobjeví, řekla, že si musím nějaké kapči nasyslit, abych to nějak vydržela. No vyjde to na stejno, čekat na další nebo se přemlouvat, abych si nevyčetla zásoby. Takže jo jdu číst a komentit ;-)
Vynadat by si rozhodně zasloužil za svůj útěk.
Jako třeba důležitější flirtování s bodyugardkou? :-D
Třeba to byla fanynka toužící si odnést suvenýr, sem by mohlo lézt lidí :-D
Chytrý chlapec, že si vytvořil tajný vchod.
Řekla bych, že ty poznámky už asi nenajde.
Záchrana, to bude ještě zajímavé.
Teď trochu váhám, myslíš, že by Severus při své preciznosti nechal někde ležet staré lektvary? No nevim. Ale zas mu pomohly dostat Hermionu ven – relativně v celku.
Teď teprve Hermiona tropí hlouposti :-D nenechat se ošetřit a od Severuse, to je na pováženou :-D
To je infarkt, ten se léčí výhradně sexem s čarodějem :-D
Mám praštit tebe nebo jí. On jí chce políbit a ona ucukne, hauuu krutý světe. :-D
Roztomilé jak ho hájí :-D
Hádám: ten životopis by jí netrápil tolik jako fakt, že by mu do života a posléze do postele šoupli jinou :-D
Severus má vždycky něco za lubem :-D
Nebude jí nenávidět, on ji rovnou sežere :-D
A teď bude to pravé ošetřování, jak já se těším :-D
Hezké moc moc hezké. Těším se na další moc moc moc
No, Hermiona se začíná chovat jako kráva, pardon, ale takhle horkou hlavu míval Harry, ne ona, to že ji něco evidentně je a přesto riskuje protože, něco? co sakra co? Není normální, polomrtvá Snapea nezachrání. A nelíbí se mi ani to, co naznačuješ, že to celé je bouda a oni ho vážně podezírají...
Doufala jsem, že unikne plamenům, ale Hermiona má pořád dokola nějaká zranění... Díky :-) A jo, až se to dozví, nebude se mu to líbit, a já se nebudu divit...
A Severus aby ju zase zachraňoval a ošetroval... ale tak sa mu dostane pod kožu najjednoduchšie. Severus bude naštvaný keď sa dozvie, že Hermiona ho neprišla ochraňovať ale skôr špehovať:( Veľmi pekne ďakujem za kapitolu a netrpezlivo čakám na ďalšiu.
Perfektní kapitolka. Teda chudák Hermiona,nejdřív ji Severus vynervuje a pak se ještě zraní. A co teprva ten infarktový konec!!!Snad se o ni Severus dobře postará. Moc moc prosím dokonči aspon tuto skvělou povídku. Moc děkuju za kapitolku
prima kapča, hoci Hermiona by so mnou asi nesúhlasila :o)
Nemám tě ráda, Wixie! Tohle se dělá? Takhle Hermionu zrubat, vrchnou ji do Severusových komnat polomrtvou a... a pak nás zas vystavit čekání? Zvláště, když ještě oznámíš, že konvertuješ jinam? :-( Kapitola skvělá, rozhodně jsi nevypadla z tempa a moc moc doufám, že příběh dokončíš. Rozhodně si to Severus s Miou zaslouží, i kdyby to byl jejich poslední příběh od tebe. :)
Díky, ale já se z tebe zblázním - tohle je naprosto úžasné. Nevím, kam na tyhle nápady chodíš, ale super super a jen samé kladné body. Ještě jednou díky.
12.07.2014 19:14:48
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one