Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape

Moji milí čtenáři, už jsem avizovala, že "Maminka" je dopsaná. Nemám teď čas uvažovat nad další povídkou, ale pokud bych přeci jen chtěla ještě něco napsat, zajímal by mě váš názor, inspirace od vás. Viděli jste zajímavý obrázek, video, četli povídku, zaujala vás nějaká zahraniční challange (viz třeba povídky o manželském zákoně nebo i oblíbené "ráno poté") a chtěli byste si přečíst něco podobného jen v jiném podání? Dejte mi vědět. Neříkám, že do týdne budu mít na váš podnět hotovou povídku, ale zajímal by mě váš pohled na věc, vaše tipy - co vás inspiruje nebo o čem byste chtěli číst.

Příklad - viděla jsem obrázek Severuse s malou holčičkou, pravděpodobně dcerou (samozřejmě ho teď nemůžu najít), a ačkoliv to vlastně příliš nesouviselo, vznikla díky němu povídka Tati, kup nám maminku. Na druhou stranu se mi líbí povídky na téma manželského zákona. Mnohdy mě inspirují i videa na youtube.

Jakýkoliv nápad si moc ráda přečtu, tak pište, dávejte odkazy, ráda se nechám inspirovat a třeba díky tomu vznikne nějaké to čtivo :-)

A ještě „anketní" otázka - líbí se vám povídky založené na manželském zákoně?


05.02.2013 16:33:57
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one