Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1437"
Pošli, ať mé srdíčko zaplesá já si můžu připomínat, že je pořád pro koho psát smiley
Díky, možná bych o tom přemýšlela, kdybys řekla ne. Pošlu aspoň fotku. smiley
Jituš, já jsem ráda, že tě tu ještě čas od času zahlédnu :-) Taky už jsem měla pár chvilek (a stále je mám :-D) že s tím chci fláknout, zvlášť když pozoruju, jak to jde všechno do kytek - dřív držely člověka ty komentíky, dneska už není skoro ani to :-/ ale snad se mi i tak podaří rozepsané dopsat. Uvidíme.
A k tvému dotazu - zastavilo by tě, kdybych řekla ne? Dělám si legraci - bude mi ctí, že nějaké moje veledílo bude u někoho v tištěné podobě :) Děkuji :)
Ještě dotázek - nemáš nic proti tomu, abych měla tvoji povídku jako knihu v tištěné podobě ve své knihovně - ptám se jen ze slušnosti...smileysmiley
Já tedy za sebe taky radši bez přihlašování. Komentuji jenom občas, stydím se, ale čtu, i když taky radši už hotové povídky. Jak si to má člověk apamatovat, když tu máš rozepsaných tolik krásných povídek. Šetři nás postarší s kratší a unavenou pamětí. Jak říkám, krátkodobá paměť v čudu a ta dlouhodobá nemá na co navázat. Ale má to své výhody - pořád čteš něco novéhosmileysmiley.
Ale tvoje povídky patří k těm velmi dobrým - top, takových vás vytrvalo na fanu jen několik.
seviku, definuj divný smiley je to něco jiného, než jsem doposud psala, a pokud tomu chceš dát nálepku divný, nebráním ti, ale pak je mou povinností ti říct, že divná bude celá povídka smiley ale pořád platí - když se mi to nelíbí, tak to prostě nečtu smiley
Prolog je takový ............ no divný. Promiň, ale je. Jsem docela zvědavá, co se z téhle povídky nakonec vyklube.
... a návštevnosť alebo klik na článok ešte neznamená, že si ho niekto aj prečítal. Mne sa stane, že niečo rozkliknem ale nezaujme ma to a odídem bez prečítania. ale keď už článok otvorím, som zarátaná do štatistiky, nie? Stále platí, čo je napísané...
wixie, nebudem kušovaťsmiley Ak budeš provokovať, urobím anketu na tému naj naj naj fan autorka a potom uvidíšsmiley
Áno, je zaujímavé sledovať kľúčové slová, zadávané do vyhľadávača. Občas sa chytám za hlavu nad gramatikou a žasnem, ako to mohlo hodiť práve k nám !!!
A občas mi je takmer zle, pretože som už natrafila na heslá, hraničiace s pedofíliou.
Ľudia sme rôzni.
Takže Ťa podporujem. Ak má toto vypovedať o ľuďoch, čo nám zdvihnú číslo návštev, hovorím :
"Jdu blejt, velebnosti!"
Pepino, mám statistiky google analytics, je občas vtipné číst, že ke mně lidé zavítali po zadání např. "hermina děvka severus" nebo "upadl do krbu" - ano i to jsou hesla, díky nimž ke mě někdo nakoukne smiley alle... ze začátku jsem byla nadšená z návštěvnosti přes 200 lidí, pak 300, několikrát i přes 400, ale to fakt výjimečně, jenže pak si člověk začíná uvědomovat, že to jsou jenom čísla. Deset komentářů dá mnohem víc než návštěvnost přes 300. Tak to vidím já, samozřejmě se nechci s nikým dohadovat a vnucovat mu svůj názor, jen říkám ten svůj na celou tuto stále omílanou "problematiku" smiley Díky za zapojení i za pochvalu :)

nadin, ale kuš, na status nejlepší autorka aspirují jiné, mnohem lepší smiley

solei, opět musím zdůraznit, že přístup by byl pro všechny, kteří by projevili zájem, ne jen pro komentující smiley

veldo, přihlašovat není vůbec třeba :-) stačí jen napsat nick a pár písmenek smiley A díky :)
14.10.2013 22:11:26
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one