Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape

Co přinese rok 2011 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7524"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Málo je autorov, ktorí ospevujú Sevieho - má ich byť ešte menej?
co přinese rok 2011? To, co každý jiný - vystřídají se čtyři roční období (i když v poslední době léto mizí nějak rychleji a dřív), budou Velikonoce (ty fakt miluju smiley) a šup - letní prázdniny (kam s malou?smiley) a září - jdeme poprvé do školy. Páni!!! Budeme psát úkoly smileysmileysmiley a než se stačíme vzpamatovat budou zase Vánoca a další Silvestr. A někde mezi tím budeme všichní mít zase o jednu svíčku na narozeninovém dortu víc a přibydou další starosti, vrásky, šediny... ale jediná jistota snad zůstane - náš svět FF. A pokud z něj, wixie, úplně odejdeš, pak už nikdy nebude takový, jako doposud. Neříkej mu/nám definitivní sbohem... bylo by nám tu pak moc smutno. smileysmileysmiley
Vždy říkej, co si myslíš a podlý člověk se ti vyhne William Blake
Wixie, nestraš! Aj ja mávam "útlmy" na písanie, ale doteraz sa mi stále podarilo zregenerovať. Väčšinou keď som raz do roka chorá a nehnem sa z postele a jediné čo sa dá celý deň, keď nespíš je fantazírovať - to ma zvykne nakopnúť. Alebo náhla inšpirácia z ničoho nič. Aj to je dobrý kopanec ;-)

Rozhodne hlasujem za Sevíka na predok, už či obrázok alebo foto, čo sa ti bude páčiť. Aj ten súčasný je super.Hm, neverím, že VYDRŽÍŠ nepísať. takže budem pokojná, nie je nutné do teba hustiť. Ja by som nevydržala, keby som si povedala, že nebudem dvojnásobne.
zuzule, díky za názor! názory jsou rozporuplné, takže to budu nejspíš nějak střídat, určitě se dostane i na kreslený obrázek!smileyZJTrane, pořád tu bude elu, která ač přidává pomalu, všichni ji za její povídku milujeme, dál nadin, která jak doufám, zase dostane múzu na hg/ss, Sara, která hg/ss už má jednu další napsanou, Danae, která nepíše často, ale když, tak je to perla,... a další a další autoři...neboj, určitě tu stále někdo bude, kdo se tomu bude věnovatsmiley Jinak ti moc děkuji za odkazy! Jen v rychlosti jsem to proběhla a máš tam krásné fotky s AR, které neznám, tak super, prošmejdím si to tam, děkuji!

Saru, odkaz jsem hodila, už jsem se tě dřív chtěla zeptat, kdy to chceš zveřejnit... takže odkaz je tu, ještě by to chtělo nějakou propagaci...uděláš plakáty?smiley Na ofinu zapomeň, žádnou nemám, a zrovna ty..., která to ví tak dlouhosmiley Ostatní raději bez komentáře :-D
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover. - Mark Twain
Jsem četla porno fotky... jo, takže to raději nebudu moc rozepisovat a půjdu k věci, než se začnu svlékat. Takže.

Na hlavní stránce by se mi líbila nějaká fakt povedená monžát ode mě. Jdu na to.

www.severah.cz a již brzy bysme mohly hodit odkaz na AR kecání, což? :-) klidně už to zveřejňuj.

S psaním ti ještě zahnu ofinu, to si teda napiš na stěnu.

Cos to chtěla ještě vědět? Jo, mám tě ráda neboj. Ty můj kvítku ironicky drzý a náramně nakrknutý (v těchto místech již určitě) :-D
A blog? Mám len miesto kam som dala všetky obrázky ff HP čo som pozbierala na nete niektoré (väčšina) je ale 18+ :

http://severus-snape.webovastranka.sk/image

a miesto kde mám fotky s Alanom: http://zsuzsana.webovastranka.sk/image/1443_Severus_Snape

a titulky k filmom (aj tým krátkym BBC) s Alanom Rickmanom novšie sa dajú stiahnuť len po 14 dňoch od uloženia ale ostatné sú tam už dosť dlho:

http://www.titulky.com/index.php?Fulltext=&FindUser=ZuzanQa13
ZJTrane
Wixie, toto mi nerob prosím.Nemôžeš prestať písať úplne. Chápem, že na čas, kým Ťa nenakope poriadna múza, ale úplne??? To by bola obrovská škoda fňuk. Čo budem robiť, keď všetky prestanete písať? Keby som to dokázala tak si napíšem kopec Severusov,Luciusov a môjho Reguluska, ale takto som odkázaná na Vás, ktoré to viete.

Aký obrázok dáš na úvod? Severus alebo Alan, milujem ich oboch Alana trochu viac, ale asi je najlepšie striedať ich. Alebo ich dať oboch? (Som si akosi v Silvestrovskom opojení nevšimla tento odkaz, ďakujem za upozornenie vo vzkazníku.)
ZJTrane
Zuzule: Toho už mám doma, já bych spíš brala pěkně živýho Severuse. smileysmiley
Já bych brala pěknýho kreslenýho Severuse. smiley
05.01.2011 12:44:33
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one