Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape

Co přinese rok 2011

Nedala jsem se na věštění, ale ráda bych vám přiblížila dění na těchto stránkách v novém roce. Společně s tím na vás mám i pár otázek, budu ráda za vaše reakce :)

 

Věc první - tvorba:

Asi jste si všimli, došlo k jistému útlumu. Samotnou mě to mrzí, každopádně své slovo se pokusím dodržet a povídku Budoucnost dokončím! Ráda bych vás ovšem požádala o trpělivost, na záda mi dýchá zkouškové :(

Předpokládám, že úspěšné dokončení této povídky by mohlo být i ukončením mého psaní. Uvažuji nad tím již delší dobu, tak uvidíme, zatím nebudu říkat hop, ale...

Mimo to se tu zřejmě objeví i narozeninové povídky pro mé přátele, ovšem to je podmíně tím, zda něco napíši :-))

 

Věc druhá "vyberte si obrázek":

Máte nějaký typ na obrázek úvodní stránky tohoto webu? Chtěli  byste spíš Severuse nebo Alana? Kreslený obrázek nebo fotografii? Montáž nebo původní (promo) foto? Dejte mi do komentářů vědět. Vyberte si vy, koho tu chcete vídat! :)


Věc třetí - průzkum:

Vlastníte nějaké stránky, kam píšete ff? Nebo nějaký informativní blog s informacemi o Alanovi? Domníváte se, že by to mohlo ostatní zajímat? Sem s tím!

Dejte ostatním vědět o svých povídkách, webu nebo blogu! Montážujete, tvoříte videa a chcete si udělat reklamu? Vaše linky uvítám!

Prosím, jen s tématikou HP nebo AR.

Pokud se vás sejde víc, vyhradím vám místo :)

 

Doufám, že se tu s vámi budu setkávat i v roce 2011! Přeji všem, aby celý nově příchozí rok byl takový, jak si přejete!

wixie

01.01.2011 16:45:52
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one