Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape

Co ne(bude) dál...

Končím, respektive si beru „dovolenou“. Na případné otázky odpovídám hned – ne, není to vtip. Jak jsem si stačila všimnout, mnoho autorů pozastavuje, či dokonce ruší své působení (svou tvorbu) kvůli nedostatku nápadů. Ráda bych vyvrátila podezření, že u mě je to z podobného důvodu.

Není.

Múza se ode mě v posledních dnech nechce hnout a já nejsem blázen, abych ji vyháněla.

Důvody k tomuto kroku jsou čistě osobního rázu a pramení z jisté rozladěnosti, či dokonce znechucení z toho, že člověk se snaží a je mu to na dvě věci.

Psát přestat nemíním, protože nerada popírám slova, která jsem již jednou řekla. Slíbila jsem, že všechny rozepsané povídky dopíšu a svůj slib dodržím. Psát budu i nadále, ale aktualizace v příštích dnech jednoduše nečekejte. Alespoň ne ty obsahující kapitoly k povídkám. Jediný, kdo by se mohl nějakého toho odstavce dočkat jsou mé obětavé bety, tedy Sara a elu.

Mé druhé já se rozhodlo dát tomu prvnímu určité „ultimátum“, které je v podstatě velmi jednoduché. Pokud se tu nic neobjeví do 31.5. 2010, znamená to, že mé druhé já má stále navrch a převládá rozladěnost z dění okolo mě a tedy i fakt, že čekání na aktualizaci bude trvat déle, než jsem předpokládala.

Všem komentujícím čtenářům se upřímně a hluboce omlouvám, ale zároveň doufám, že to přijmou, pochopí a nezanevřou na mě. Za chvíli to budou dva roky mého aktivního působení ve fanfiction a já se domnívám, že mám nárok na nějakou tu „dovču“. Ráda bych si od ff trochu odpočinula, protože jsem zjistila, že od doby, kdy se mu věnuji jsem úplně vypustila normální četbu čehokoliv co neobsahuje ve svém názvu slova ´chemie´nebo ´fyzika´, skládání puzzle a další činnosti, které mám ráda. Takže právě teď, chvíli před druhým výročím, je, myslím si, ta pravá doba na pauzu. Děkuji vám za pochopení.

A drobný vzkaz pro nekomentující – doufám, že vám to vadí alespoň tolik, jako mně, když nekomentujete.

PS: v nejbližší době vám přidám poslední část Středy, abyste věděli co a jak. Přidaní je podmíněno propuštěním této kapitoly ze Sářina zadržování a zajetí :-)

21.04.2010 15:02:03
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one