Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape

Co dál...

Přináším vám takové malé info, co se bude dít v následujících dnech. A zároveň bych byla ráda, abyste alespoň několika slovy reagovali na dvě otázky v závěru.

Čeká mě poslední zkouška, takže teď nic moc psát nebudu, ALE rozepsala jsem další povídku, jak jinak než hg/ss. Takže je možné, že bych vám sem hodila mezi pokračováním „Člověka“ a „Budoucnosti“ tohle. Co se týče „Budoucnosti“, kterou někteří z vás vyhlížejí – kapitola je rozepsaná, po zkoušce ji dopíšu a odešlu betě, takže věřím, že se tu buď koncem února, nebo začátkem března objeví. Pak se vrhnu na „Člověka“ a snad bude i víc času.

A teď mé dvě otázky.

1) Chcete novou povídku? Upozorňuji, je taková hodně oddechová a možná až absurdní (ale to jsou všechny moje, že? =) ) Upozornění číslo dvě: vzhledem k její absurdnosti hrozí i nedopsání, pokud si autorka uvědomí, že je to opravdu šílené :-D. A nečekejte ani přísun kapitola za den, ale tak ty dvě kapitoly do přidání „Budoucnosti“ by to být mohly...

2) Baví vás ještě pár hg/ss? Nenudí vás? Ne, že bych se rychle přeorientovala na jinou postavu, ale jen tak by mě to zajímalo :-)

A abych si ještě malinko „rýpla“: všechno to samozřejmě záleží i na vás. Komentáře mě vždycky potěší a to, že jich zde v poslední době docela ubývá mi na chuti psát nepřidá, věřte mi :-)

PS: Nutný počet kladných názorů pro přidání nové povídky je 15-20. Opravdu nemám v úmyslu psát něco, co nebude nikdo číst, snad chápete.

14.02.2010 20:43:08
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one