Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1280"
Je to jasný probrecim celou povídku...
NNo to se podívejme, co všechno obávanému profesorovi letí hlavou! :D
je tak sladkej, když se snaží být galantní a bojuje sám se sebou ♥
šest deci? no nazdar :D
jo holka, ale to víno ti k porozumění moc nepomůže :D
sice se říká, že ve víně je pravda, ale je to lež :)
Když nechceš, tak o tom nezačínej - náno :)
Ta holka by neměla pít, když to neumí...
Kruci... je to čím dál napínavější...
Zmůžu se jen na jedno slovo... hustý!
Lenna, Chave - díky za komenty! Cením si jich smiley
Teď jsem si přečetla komenty dole.
Jen k tomu Harrymu záporákovi - já osobně bych krom Voldiho nejraději nedělala záporáka z nikoho - nemoc zvaná nevyléčitelný optimismus a touha vidět ve všech dobré smiley
Ale tak si říkám, že Harry tu notně nemusí být za zlého. Když si to vezmu víc do hloubky, jde ho pochopit. Celý život trpěl a až kouzla ho dostala do lepšího světa. Světa, kde měl naději na lepší život. Pak se objevil Voldemort a chtěl mu vše vzít. Musel se se všemi dokonce někdy i s těmi dobrými poprat, dokonce obětovat život, aby si utrhl kousek štěstí. No je pochopitelné, že se asi zdráhá vzdát část daru, který ho pojí s mrtvou rodinou a přáteli. S něčím, co mu dalo život s přáteli, lásku a další. Navíc on svůj boj dobojoval a nyní se po něm chce, aby byl zase za hrdinu, to jednoho unaví. No trochu jsem se rozepsala. Každopádně mě to dostává k druhému komentáři, kde by se z toho všeho dala i udělat verze, že nakonec přeci jen ustoupí a pomůže kamarádce, protože on to samaritánství má přeci jen v sobě - navíc by mu to Ginny asi neodpustila smiley
A stejně ho to určitě nepoučilo a stále drtí studenty :-D
Ještě o ní přemýšlí jako o Grangerové, ještě v tom není po uši :-D
Vtrhne jí do domu jako Zorro mstitel a ona tam nebude :-D
Kdyby jen holka tušila, jak ho svým domácím úborem dostala. Nosila by ho denně :-D
Mě se tak líbí, když prožívá školácké prvky, jako zpocené dlaně při písemce, dělá ho to lidštějším :-)
Donutilo mě to zamyslet se. Co on by vlastně dělal, kdyby nedostal licenci na lektvary? Umí on něco jiného? Krom toho být sexy a dokonalý?
Nervózní studentík a jeho oblíbená učitelka :-D
Jestli je tvořila s myšlenkami na něj, měl by je napsat na výbornou :-D
Jde vůbec znervóznět Severuse Snapea?
Toho šikulu bych k Hermioně nejbližších pár dní nepouštěla :-D
Už neopravoval eseje, kontroloval její učitelské schopnosti a také zvolené oblečení :-D
Sdílejí společně tajemství, to už něco znamená. Je to taky forma vztahu :-D
Výraz, který hodila před tím, než sebou praštila o zem? :-D
Možná mu časem i otevře žaludeční šťávy :-D
Neber alkoholikovi jeho lahev, ublíží ti :-D
Prožila si toho za jeden život nějak až moc, chudák holka
Taky netuším, co to je, a jsem ráda, že jsi byla při psaní tak nápaditá ;-)
Jen půl roku? To je šílený
A to se kouzelníci povyšovali nad mudli, v čem jsou jiní? Stejní sobci
Jistě ctihodný pan Potter nechal by se zabít pro svět, ale obětovat kousek magie, to by ho mohlo bolet. Tsé. Nemám ho ráda, tak.
Zajímalo by mě, jestli by ten soud vyhrála, kdyby šlo o Harryho. Jemu určo nadržuje celý kouzelnický svět.
Byl to osud, že se potkali. Severus jí prostě musí pomoct. Je ti to autorko jasné! :-D
Jsem na tu schůzku zvědavá, jestli pak bude doktor k něčemu.

Wixie, neplánuješ žádné úmrtí. To se neptám, oznamuju :-) Jinak kapitolka opět brala dech, jak byla čtivá. Píšeš stejně kouzelně, jako kouzlí Severus, naprosto přirozeně ;-) smiley
Wau tak tohle jsem nečekala :( chudák malej, mám neblahý tušení, že Severuse něco napadlo... :D mno perfektní dneska kapitolka - prodřenej den s dětma a moje narozeniny takže děkui :)
Anino, moc děkuji za velmi rozsáhlý a konstruktivní komentář! Takových je jak šafránu a já si každého nového vážím :-)
Je pravda, že v reálném světě není příliš pozitivních věcí, a i když bych to ráda převedla do povídky (reálnost), nedaří se mi to. Nejsem nadprůměrný "spisovatel" a jsem ráda, když se občas vzmůžu na jednoduchou romanci - tím chci říct, že i tato povídka bude jednoduchá a bez větších kotrmelců, neumím psát poutavé dlouhé story, takže se budete muset spokojit jen s tímhle :-D Některé tvé nápady se mi i líbily, ale sama si s příběhem dál nejsem jistá. Jestli Davida nechat umřít, toť otázka. Kdybych to udělala, pravděpodobně bych se od oddychového čtiva, které bylo plánováno tak na cca 10 kapitol, dostala úplně někam jinam a hlavně, čeho se obávám nejvíc - nebyla bych to schopná napsat věrohodně - i u povídky Budoucnost... mi bylo vytýkáno, že jsem to těmi dopisy rychle ukončila a bylo to useklé, proto si myslím, že zůstanu u svého původního záměru, od nějž nikdo nečeká světobornou literaturu, ale prostě jen obyčejnou průměrnou oddychovku, kde to hýří ooc postavami, nereálným příběhem a jednoduchou předem předvídatelnou dějovou linkou :-) Ovšem děkuji za tvůj názor!
Blesku, díky! Ale víš, co to znamená, viď že jo? Že bych si dala ráda zase trochu tvého čtiva smiley Tvůj nápad, že by spolu začali už během příběhu se mi zamlouvá čím dál víc. Docela si dokážu představit "rozervanou" Hermionu, která se ocitá v situaci, kdy by si ráda užívala a vychutnávala chvilky se Severusem, ale zároveň ji mateřské city velí soustředit svou pozornost jinam... Ale jestli tohle nějak splácám, tak to bude daleko od toho, co jsem vlastně plánovala - jednoduchý příběh na max 10 kapitol smiley Ach jo! Díky za koment!smiley
Konečně víme, jak to všechno bylo. Velmi pěkně vymyšlené. Jen doufám, že budeš pokračovat v reálném duchu a najednou se během testů neobjeví Severus jako dokonalý dárce. To bych asi nepřežila. smiley Takže je tu několik možností. Nenajde se žádný další dárce a David umře. Nic moc. Najde se jiný dárce, ale to je příliš malá naděje rovnající se zázraku. Severus si půjde promluvit s Potterem, ale Potter nedostane rozum a David umře. Nic moc. Severus si promluví s Potterem, ten bude dělat uraženého, po nějaké době ale dostane rozum, daruje kousek magie a David se uzdraví. Nic moc. Severus půjde za Potterem, ten se bude chvíli vztekat než dostane rozum a dá Davidovi magii, ale David transfuzi nepřijme a umře. Tato varianta se mi osobně líbí. Můžete mě klidně ukamenovat, ale zdá se mi to nejlepší. Všichni proti něčemu bojují stejně jako v reálném životě. Hermiona se pere se svými démony v podobě ženáče a nemanželského dítěte. Snape se přemůže a po vyloučení všech ostatních možností půjde za Potterem. Potter má tvrdou palici, ale nakonec u něj zvítězí svědomí. A David? Procento nepřijetí čehokoli u transplantace je vysoké. Stejně jako pooperační komplikace, obzvláště pokud se jedná o magickou verzi nemoci. Pokud by se David dokonale uzdravil, bylo by to podezřelé.
Objevila jsem novou kapitolu a tetelím se blahem (sun) Krásné. Od Severusových představ o Hermionině šatníku, přes ovíněnou Hermionu až po jeho chlácholení, i kterého jsem roztávala. Sice jsi na Davida i Hermionu hnusná :@, o Harrym nemluvě, ale zase budu věřit, že nejsi svině a dáš tomu všemu dobrý konec. :) Budu doufat v další kapitolu, Davidovo uzdravení i to, že by si ti dva mohli (i když třeba nezávazně) začít už během děje a ne v poslední kapitole. :P Díky!
27.08.2017 18:06:36
wixie
1

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one