Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2512"
Já vím - měla bych se stydět, že jsem jdu až teď, jenže si nemůžu pomoct - nedokážu začít číst něco, co není dokončeno :) :)
Chave za to může? Hlavně, že to máš na koho svést :D
Jo, Severusi, tomu se u nás mudlů říká byrokracie :D a pak taky sviňárna, hovadina a tak všelijak podobně :)
Zkoušel se štípnout? Třeba se mu to fakt zdá!
Ani volný páteční večer mu nedopřejí, to je ale vrchol :D
Kdyby mu je dali na sobotní večer, vztekal by se třeba ještě víc, jemu se nedá zavděčit :D
Seberealizace? no nazdar - to zavání... zatím ještě nevím čím, ale prostě zavání! :)
Nemůžu si pomoct, ale představa Severuse, sedícího v lavici je prostě neuvěřitelná a naprosto dokonalá! :D
Grangerová? No nazdar - tohle Severus nedá! :D tady se něco semele! :D
Mdloby? Seriously? Čekala bych záchvat vzteku, ale mdloby? Zajímavé :)
Peklo zamrzlo, svět se zbláznil! :D
A kruci, tam se nám to zvrhne v jakési orgie či co? Nevycházím z údivu! :D
Grangerová je drsná a u Seva evidentně získala poloviční plusový bodík!
ZDE! OOO - Wixie - ty vrahu! :D smíchy už prakticky nemůžu :)
Herma jde do sebe! Wow :)
Ajaj... tady se nám někdo ale rapidně změnil... Severus má před sebou pořádný oříšek - jsem zvědavá, jak si s tím poradí - díky- začíná to velice slibně :)
snapeova, z toho si nic nedělej smiley smazat to nejde (nebo je chyba mezi pc a židlí :-D) protože mám staré formátování webgardenu a nemůžu se v komentech vrtat, ale o nic nejde smiley
ÁÁ sakra, aktualizuju stránku a ono se to znova poslalo. To snad není možný :D jestli to jde nějak smazat, tak to smaž :D
není zač, kdybych si na něco vzpomněla, dám vědět smiley
Lepší něco než nic, jen jsem to zkusila a doufala, že aspoň někam mě odkážeš ;) díky za tipy, určitě na to kouknu. :)
těším se, hlavně že je nápad, to já už si ráda počkám smiley
povídky s Luciusem - asi tě zklamu, ale moc jich neznám. Ze začátku, když jsem ff objevila a ještě se tolik nefixovala na snamione jsem četla pár slashů od Styx - SS/LM, a hetero s Luciusem píše kamarádka Vendi - odkaz na ni http://vendea13.blog.cz/ a myslím, že s Luciusem napsala povídku i nadin (odkaz http://nadin.wgz.cz/)
víc nepomůžu, opravdu jiné neznám :-(
Tak wixie, nějaký ten nápad už by byl, určitě nebude extra originální, ale jak jsem říkala, jednorázovka je pro Snamione podle mě málo, bude to kapitolovka, o to dýl tudíž bude trvat, než se začne dostávat na blog, protože většinou si ráda aspoň pár kapitol předepíšu nebo naíšu povídku celou, než s ní začnu, abych předešla dlouhému čekání na další kapitoly. Určitě dám vědět až na blogu něco bude ;) Jinak chtěla bych se zeptat, neznáš nějaké dobré povídky s Luciusem? nebo stránky s povídkami o něm ? moc jsem jich s ním nečetla a oblíbila jsem si ho podobně jako severuse :)
Také netuším, co vymyslíš, ale těším se na to smiley Já povídky na přání také nabízela, ale nikdo si nic nepřál, tak byla rubrika zrušena smileysmiley Tobě přeji s plněním povídkových přání hodně úspěchů a ... no těším se na tu Snamionku! smiley
Já teď netuším, co vymyslím, ale už se těším až mi přijde nápad :D A kdyby se mi to povedlo, třeba by to nebylo mé poslední Snamione :D No, za komenty děkovat ani nemusíš. U tebe je prostě co komentovat. Většinou se nejde trochu nevyjádřit :D :)

Jo a co se týče povídek na přání, je asi fakt, že budu jedna z mála, co tu možnost nabízí. Najednu stranu jsem v první chvíli třeba naštvaná, že mám postavy nebo téma, co nemusím a netuším co napíšu, ale lákavá je na tom ta výzva, jestli to zvládnu napsat. Sice jsem toho na přání ještě nepsala moc, ale zatím vždy nějaký nápad přišel :)
Snapeova, přiznávám, připomenout se ani nebylo v plánu jako sobecká žádost o snamionku - uznej, těch možností, kdy si můžu vysloveně říct, co bych ráda četla, moc nemám :D A kdyby se z toho vyklubala kapitolovka, zlobit se určitě nebudu smiley Je pravda, že těch nápadů, které byly napsány, jsou mraky, ale věřím, že každý autor tím, že vděchuje postavám a příběhu něco ze sebe, tvoří zároveń s tím i svým způsobem originální příběh, byť s ohraným námětem. Já jsem ráda, že tě tu zase vidím, moc ti děkuji za krásné komentáře! a na tu snamionku se moc těším ;-)
09.02.2014 12:52:37
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one