Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
A/N: Tak trochu jsem se pustila do nové povídky. Už delší dobu jsem chtěla napsat něco temnějšího (ze začátku se mi to možná i daří), tak uvidíme, jak mi to půjde.  Snad se bude líbit, pokud ne, křičte .

Ráda bych poděkovala Luci, která mě k tomuto nápadu tak trochu inspirovala.
Věnování tohoto kratičkého prologu patří jí a Nadin s Marianou - dvěma spisovatelkám, které mě dnes potěšily přidáním kapitol ke svým půvabným povídkám. Díky vám, holky.Setkání Smrtijedů se již chýlilo ke konci. Severus si už jen představoval šálek silné kávy a konečně trochu klidu. Měl toho dnes plné zuby. Ta nemehla pokazila v hodinách co se dalo. Když už si myslel, že si konečně odpočine, ozvalo se Znamení zla.

Voldemort se dnes překonával. Kecy o čistokrevné rase opět o něco zlepšil a dokonce se to obešlo i bez jeho oblíbeného Crucia. Severus se toho skoro děsil. Jakmile měl pán podobně dobrou náladu, většinou tomu předcházel nějaký úspěch.

Tok jeho myšlenek přerušila Voldemortova slova.

„Tentokrát považuji setkání za ukončené. Ale to příští přijde brzy. A mohu vám slíbit velmi příjemného hosta. Návštěvou nás poctí opět jeden ze studentů Bradavic. Musím si s ní ovšem nejdříve sám promluvit, jak jistě chápete,“ dokončil s hraným úsměvem.

Takže je to dívka. Severus ji už teď litoval. Okamžitě musí informovat Řád.

S touto myšlenkou se přemístil pryč.

22.08.2009 15:34:53
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one