Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2189"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj, díky moc i za tuto povídku. Také jsem věčný fanda šťastných konců, takže mi bylo hodně líto, jak vše dopadlo, ale jsem ráda, že se našli aspoň tak
ta povídka byla fakt super, ale ten konec? nehledě na Hermionu, tak tohle bych Sevíkovi nepřála, proč musel celý život trpět? za jednu chybu? na druhou stranu, ano, sama jsem takhle chtěla skončit, kdybych tu neměla ještě jedno dítkosmiley znám to, člověk udělá jedno nerozvážné rozhodnutí a pak tím trpí celý život ti nejdražší a Sevík na to byl prakticky sám smiley někdy život nenávidím, sorry, tohle je jen pouhá fikce, já vím a díky za ní smiley
Promiň ale povídka byla fakt super propracovaná ale ty poslední kapitoly se mi vůbec nelíbily a smutné konce nemám ráda. Škoda, že to neskončilo jinak ....
*až dnes, samozřejmě :D
NA tuhle povídku jsem narazila už dnes a garatuluji ti, řvala jsem, až jsem skoro neviděla na písmena smiley (samozřejmě ještě mi tady hrají emocionální písničky, lepší jsem si vybrat nemohla). Jsem strašně ráda, že SaraPolanska napsala tak skvělé parodie, po tomhle hořkosladkém konci to bylo něco co jsem fakt potřebovala. Ač nemůže vše končit dobře, tohle byl ve své podstatě šťastný konec. Setkali se, ne? A zároveň byl jeden z nejkrásnějších co jsem četla, děkuju.
Na tvou povídku jsem narazila dnes a musím říct, že jsem ji přečetla jedním dechem celou. Nádherně napsané, moc smutné....Ale nemůže vše skončit šťastně. Díky za ni
Vidím, že miluješ Shakespeara. Nádherný a smutný konec jako v Romeu a Julii. Ty poslední řádky jsem skoro nedýchala.

To jak se Severus dokáže přetvařovat všichni asi známe. Nebudu tady rozepisovat jak se mi povídka líbila, to přede mnou napsalo mnohých a mě se dnes nechce opakovat.

Ale dost mě překvapilo, jak jsi dokázala vylíčit pocity v této povídce, jak Severus políbil Hermionu ještě u Voldemorta, jak napadl Moodyho a při tom se ho zastávala Minerva. I to kolik toho vlastně o svém okolí věděl. Tady snad ze všech těch povídek co jsem od tebe prozatím četla jsi nejlépe vystihla roli dvojitého agenta. Toho, který vlastně nepatří ani na jednu stranu a o každé straně má inkriminující informace.

Už jen to jak jsi udělala z Luciuse Malfoye impotentat bylo fantastické, nebo to jak dokázal Severus Sofii poznat, aniž by si to uvědomil. I ta smrt Malfoye byla velmi nápaditá. Něco tak nevšedního pro aristokratského Mafoje.

Dost mě překvapila Minerva, to že už tak postiženou Hermionu vlastně postihla ještě víc. Myslím tím tu změnu paměti, už jen logicky to přece bylo už od začátku jasné, že ona musí na to nějak (z prominutím za ten výraz) dojet.

I když tohle se mi moc nezamlouvalo, rakovina je to největší svinstvo co vládne světem.

Nebudu více rozepisovat. Blapřeji. Nějka jsem se do tých povídek opravdu začetla...smiley
wixie, ja som sa vážne rozrevala už pri prvej vete :( a to nie len tak, že jedna slzička, ale oni mi tečú úplne prúdom :( to je tak nádherne boľavé. Možno na tom má podiel aj to poďakovanie, to ja ďakujem za túto poviedku a za všetky ostatné a za to, že tak krásne píšeš a za celú túto webku.

Severusove umieranie je úplne pochopiteľné. Je nádherné, že dokončil výskum, a verím, že viac tu nechcel byť :(

A za tým svetlom... to je skutočný šťastný koniec, v ktorý som tak trošku dúfala :D ĎAKUJEM

Toto je od začiatku poviedka, ktorú som milovala a bude jednou z tých, ku ktorým sa budem vracať napriek tomu, že Severus umrel, lebo jeho smrť bola nádherne dokonalá, taká akú si sám určil.

wixie, Tvoje príbehy milujem všetky bez rozdielu, ale táto je z nich pre mňa asi na prvom mieste. Veľmi som dúfala, že ju dokončíš, ale teraz mi je strašne smutno, že Ťa už nemám s čím otravovať je mi ľúto, že skončila. Nie len preto, že skončila, ale preto, že si naznačila, niečo také hrôzostrašné, že nechceš písať ďalej. Ja stále budem dúfať, že to nedokážeš a predsa len občas nejaké to čítanie od Teba bude.

Nemám silu prečítať si po sebe tento koment, ospravedlňujem sa, keď je chaotický, ale som naozaj, úplne vážne dojatá a smutno-šťastná.

smileysmileysmiley
ZJTrane
SARA POLANSKÁ: Tebe patrí obrovské ďakujem za to, že som sa takmer udusila vlastnými slzami,ktoré zo mňa vytiahla wixie. Tvoja verzia matrixu sa mi páči, myslím, že tam raz chcem zakotviť, keď nastane môj čas, tak za 170 rokov.
ZJTrane
Téééda zase konec povídky. Tak jsem to hned přelouskala, hezká, krásná ale na mě moc smutná. Já už prostě potřebuju spíš trochu povzbuzení. smiley Takže moc díky za krásné povídky a doufám, že ještě něco napíšeš.

A co se týče komentářů, tak ty k téhle smutné kapitole (ona ta minulá byla ještě smutnější) díky parodii mi zase dodaly tu správnou energii. Takže díky i Saře.
16.04.2019 04:41:25
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one