Stránky věnované páru Hermione Granger/Severus Snape
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8984"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Opravdu děkuji, že je tato povídka dokončená a končí. smileyJako,někdy je fajn si trochu zasmutnit nad dojemnou story dvou lidí, nedivím, se že oba skončili, jak bylo napsáno, epilog mě zahřál u srdce, tak snad budou, tam kde jsou spolu spokojení a šťastní for ever. Tajně doufám, že autorka nepopisuje osobní zkušenosti s oním neduhem, že nemusela prožít všechno, co zdejší hrdinové, protože bych to nikomu nepřála ani náhodou. V tomto ohledu jsou věci nepředpovidatelné a je opravdu dobře, když lidé mají někoho,kdojim pomůže dojít až na hořký konec, kdo je má rád tolik, že to unese, nebo se zhroutí až když bude po všem. To je asi hlavní myšlenka, že měli jeden druhého i když jen na chvilku. Stačilo to, aby se za těmi tajemnými dveřmi mohli znovu sejít bez bolestí a utrpení. Říkáme tomu myslím láska až za hrob. Díky, dám si teď něco radostnějšího, než se vrátím ke zdejším depresivním povídkám. smileysmileysmiley
Poslední kapitola (když pominu epilog) byla moc krutá.. Ale celou povídku jsi psala úžasně, nemohla jsem se odtrhnout od počítače. Díkysmiley
elu, díky! smiley
Ještě jsem ani nezačala číst a už mám husí kůži, neb se bojím, co bude následovat.

Severusi, já to říkám furt, že jsi naivní malá holka. A naivní, jak známo, pomlčka blbá

popíral vášnivě až se mu z toho otevřel poklopec… =D

přiložil prsty ke svému skvostnému údu…

masáží docílil kýženého efektu vyvrcholení

to jsem zvědavá

Aha, tak tu máme fázi popření přikrytou fází smíření

pevně sevřel její dlaně, aby mu nemohla zmizet. Vezmeš si mě? I think i wanna marry you…

nekonečnou vlnu zoufalství, kterou nedokázal roztříštit – dokonalé

„Severusi, nikdy mě neztratíte, budu tady,“ dlaní se dotkla místa na jeho prsou, kde pod těžkou látkou cítila splašené bušení srdce. mám husí kůži

Nechci, abyste se trápil.“ Husí kůže

Ona jim nedá ani to líbání snad.

Hustě. Husí kůže. Hustě. Husí kůže. Hustě. Husí kůže. Hustě. Husí kůže. Hustý. Ten dlouhej odstaveček. Ty víš kterej.

Sbohem, Severusi.“ Moment! A líbání nebude? Husí kůže

„A kam si teď myslíte, že jdete?“ vyjel na ni prudce. Dobře von! „Ani hnout! Sukně dole, ruky hore!“

Zůstanete tady. - Bude sex.

Severusova péče? Husí kůže

I přes to, co jsem řekla? - Jasný, i přes švihadlo.

dalších několik týdnů s živou mrtvolou?“ Husí kůže. A ne pěkná

Severusi, taky mi dneska budeš předčítat z knížky? Prosíííím

„Sev...“ šeptla tiše a křečovitě mu zarývala nehty do hřbetu ruky, nevnímajíc co dělá. „Miluju tě,“ splynulo jí ze rtů. Husí kůže.pláču, nevidím na monitor.

Jiskra v jejím pohledu vyhasla, sevření ruky povolilo a víčka klesla. Husí kůže.

„Miluju tě, Hermiono. Navždy.“ Forever. Husí kůže.

jsem byla naprosto němá úžasem.

Panebože. Panebože. Panebože. To bylo… skvělé. Dokonalé. Jak ji držel za ruku, jak se o ni staral, jak jí vyjadřoval lásku úctou. Tak to má být. ne teda tak, že by ve finále měla umřít na rakovinu, ale takhle to má být, že se ti lidí ctí. Krása. Nádhera. Víc rozplynutí v epilogiu.

Výborně, skvěle, úžasně

Působivé jako nikdy.

Pláču.

Doufám v žití, jsem připraven zemřít… smileysmiley
maliny v čokoládě... otevírám se na konci...
zuzule, díky za tvé komentáře! smileyKatherine, jsem ráda, že ti líbila. Díky! smileyChave, tytyty, to se neříká smiley Udělej pro mě něco, zvedni svoji prdýlku a běž najít tu klávesnici, pokud mě nechceš fakt hodně naštvat smiley a pryč s těmi řečmi o rovnání! Kuš, pitomé děckosmiley Děkuju!Kitti, mrzí m, že jsi zklamaná závěrem, ale opravdu si myslím, že je to pro povídku mnohem lepší než sladký konec smiley ale i tak ti moc děkuji za názor a komentík smileyElzo, ano, poslední, ať koukám, jak koukám, už tu v zásobě nic kromě epilogu nemám smiley Díky!Gwen, protože si autorka chtěla zkusit, jaké to je něco podobného napsat :-)anetko, pokud nepočítám epilog, tak anoZJTrane, taky podobné konce nemám ráda,ale sama jsi psala, že k této povídce by se temnější konec hodil, tak nesmutni! smiley A epilogu se bát nemusíš... i když... jak se to vezme smiley Díky za komentík!
Aha...

ja vážne nemôžem napísať, že sa mi ten koniec nepáči, lebo je dokonalý...

ale neznášam zlé konce. Strašne trpím. Táto poviedka ma očarila svojou temnotou hneď na začiatku a akosi som dúfala, že keď už toľko trpeli, tak by si zaslúžili byť spolu.

Takže to sa mi splnilo, boli...

strašne si ma rozplakala wixie. Je mi Severusa strašne ľúto. Bojím sa aj epilógu.

Píšeš tak krásne wixie, ďakujem za túto poviedku je krásna...smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
ZJTrane
néé ze to neni konec
Prečo to musí mať taký depresívny koniec?
Hu! To... to... to... byla poslední kapitola? Doufám, že ne - přijde mi to zčistajasna strašlivě utnuté. Ufff, vyhlížím epilog!
Mno paráda smiley, tak jsem doufala v happy end a ono nic. Teda pěkná kapitola, opravdu, silná, jen si říkám, co k tomu autora vede? Týrá je celou dobu, oba trpí, tak proč si nezkusit napsat tragický závěr, že? Severuse srazíme na kolena.... on je už zvyklej, že? Nechci být cynická, je to tvoje povídka, jen jsem prostě doufala, že to dopadne dobře.... tak si počkm na Epilog. Vynyslela jsi skvělou zápletku, píšeš skvěle, to jo. Je to tvoje povídka, můžeš ji zakončit jak chceš, tak tiše trpím:-) a čekám na Epilog.
27.10.2017 16:12:30
wixie

Veškerá práva vyhrazena J. K. Rowling
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one